Oakley Ejector OO4142-01 – Glans Zwart
€349,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Op zoek naar een allround bril voor al je (sportieve) activiteiten? Dan is de Oakley Ejector (OO4142-01) op sterkte de multifunctionele oplossing. Dit montuur zit lekker licht op jouw hoofd en dankzij de strakke lijnen van Ejector en de vierkante brillenglazen maakt de drager een subtiel statement. Dit montuur is beschikbaar met de originele Oakley glazen op sterkte. Hierdoor kan je profiteren van de Oakley PRIZM lenzen op sterkte. Het is een one-size fits all, dus jij hoeft je geen zorgen te maken of de bril wel goed past. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem direct online!
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Ejector |
| Modelcode | OO4142 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Metaal, Titanium |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 139 mm |
| Glasbreedte | 58 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |
| Materiaal voorkant | C_5® (metaal, vergelijkbaar met titanium) |
| Materiaal pootjes | Metaal |




