Oakley Drop Point OO9367-01 – Zwart
€279,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De montuurvorm van de Oakley Drop Point OO9367-01 is rechthoekig, wat perfect past bij rondere gezichten. De montuurkleur is voornamelijk zwart, een kleur die bijna altijd stijlvol en elegant is en één van de makkelijkste kleuren om te combineren met een outfit. Dit montuur is beschikbaar met de originele Oakley glazen op sterkte. Hierdoor kan je profiteren van de Oakley PRIZM lenzen op sterkte. De bril is vervaardigd uit Oakley's eigen 'O-matter' een hoogwaardig composiet kunststof. Dit maakt de bril licht en sterk, wat natuurlijk bij draagt aan het draagcomfort en duurzaamheid.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Drop Point |
| Modelcode | OO9367 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Schietsport, Watersport, Wielrennen |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 132 mm |
| Glasbreedte | 61 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




