Oakley Contrail OO4147-01 – Matzwart
€229,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Contrail OO4147 is een lifestyle zonnebril van Oakley. Een pilotenbril die je op elke gelegenheid kan dragen. Het montuur is gemaakt van metaal, dit metaal is ultra licht zodat jouw draagcomfort perfect is. Wij bieden deze Oakey zonnebril op sterkte aan. Hij is te verkrijgen met de originele Oakley glazen op sterkte. Hierdoor heb je de keuze uit de PRIZM glazen, Transitions Gen.8 of gewoon de klassieke zonneglazen. Is deze zonnebril iets voor jou? Bestel hem dan direct online.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Contrail |
| Modelcode | OO4147 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hengelsport, Racketsport, Sneeuw / Bergsport |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Metaal, Titanium |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 144 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |
| Materiaal voorkant | C_5® (metaal, vergelijkbaar met titanium) |
| Materiaal pootjes | Metaal |





