Oakley Cohort 009301-02 – Bruin
€295,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Sport & lifestyle? Met de Oakley Cohort 009301-02 kun je alle kanten op. Dit montuur is beschikbaar met de originele Oakley glazen op sterkte. Hierdoor kan je profiteren van de Oakley PRIZM lenzen op sterkte. De bril is vervaardigd uit Oakley's eigen 'O-matter' een hoogwaardig composiet kunststof. Dit maakt de bril licht en sterk, wat natuurlijk bij draagt aan het draagcomfort en duurzaamheid.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Cohort |
| Modelcode | OO9301 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Bruin |
| Activiteit | Hardlopen, Mountainbiken, Racketsport, Sneeuw / Bergsport, Wielrennen |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 130 mm |
| Glasbreedte | 62 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Basiscurve | Base 8 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




