Maui Jim Rooftops MJ0898S-001 – Zwart
€302,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Maui Jim glazen op sterkte
Omschrijving
De Maui Jim Rooftops MJ0898S‑001 is een verfijnde zonnebril met een strak, zwart kunststof montuur in een eigentijdse wayfarer-stijl. Het robuuste, lichtgewicht frame biedt een comfortabele pasvorm zonder overbodige details zoals dubbele neusbrug of verstelbare neuspads — minimalistisch, zoals het hoort. Deze bril op sterkte is uitgerust met Maui Jim’s gepolariseerde glazen die schittering doeltreffend verminderen, zorgen voor haarscherp contrast en volledige UV-bescherming bieden. Door het strakke design en eersteklas lenskwaliteit is de Rooftops MJ0898S‑001 perfect voor dagelijks gebruik, zowel zakelijk als in je vrije tijd.
Specificaties
| Merk | Maui Jim |
|---|---|
| Modelnaam | Rooftops |
| Modelcode | MJ0898S |
| Kleurcode | 001 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 19 mm |
| Inclusief | Maui Jim brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




