Julbo Meta J5521123 – Matzwart / Wit
€255,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
Zelfs de fanatieke sporters hebben af en toe en vrije tijd zonnebril nodig. En hoe mooi is het als je dan nog steeds jouw sportieve karakter kan combineren met vrij tijd. Deze Julbo Meta J5521123 is een zonnebril op sterkte voor dagelijks gebruik én sport activiteiten. Bovendien is hij een heerlijk comfortabel om te dragen. Ultra licht en lekker aansluitend rondom het hoofd, je hoeft je dus geen zorgen te maken dat hij van je hoofd afglijdt. Naast je vrije tijd kan je hem ook gebruiken voor wielersport, tennissen of een andere activiteit. Je kan kiezen voor Julbo Reactiv glazen zodat je onder alle weersomstandigheden perfect zicht hebt.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Meta |
| Modelcode | J5521123 |
| Kleur | Wit, Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Watersport |
| Glastype in het voorbeeld | Spectron 3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot, Rond |




