Julbo Liry J5953314 – Zwart
€359,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Liry J5953314 – Zwart is een technische zonnebril met een glanzend zwart montuur ontwikkeld voor prestaties. Dankzij het semi-rimless ontwerp met dubbele lens en front-ventilatie biedt hij een breed gezichtsveld en extra bescherming tegen opstuivend licht. Het montuur is uitgerust met fijne details zoals een 3D Fit Nose-brug voor verstelbare pasvorm en CustomFIT-temples voor optimale grip. De lenzen passen zich automatisch aan lichtomstandigheden aan dankzij de REACTIV 1-3 Light Amplifier technologie.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Liry |
| Modelcode | J5953314 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Mountainbiken, Racketsport, Sneeuw / Bergsport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | REACTIV Light Amplifier 1-3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 133 mm |
| Glasbreedte | 64 mm |
| Neusbrug breedte | 12 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |






