Julbo Aerolite J4963411 – Wit
Oorspronkelijke prijs was: €409,00.€347,00Huidige prijs is: €347,00.
- 30-daagse geldteruggarantie
- Geen clip-in glazen!
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Aerolite J4963411 is speciaal ontworpen voor dames die graag hardlopen, fietsen en/of hiken. Het montuur heeft alle hoogwaardige briloplossingen die je verwacht en biedt een heerlijk draagcomfort. De Aerolite is zeer licht van gewicht waardoor de bril zeer prettig is tijdens het sporten. Bovendien zit het zeer compact om het vrouwenhoof, zodat jij je geen zorgen hoeft te maken of de bril van je neus afvalt. Deze gave bril heeft een stevige grip, een hoog draagcomfort en duidelijk zichtbare kleuren.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Aerolite |
| Modelcode | J4963411 |
| Kleur | Blauw, Wit |
| Activiteit | Hardlopen, Mountainbiken, Schietsport, Sneeuw / Bergsport, Watersport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | REACTIV High Contrast 1-3 |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 131 mm |
| Montuurbreedte | 126 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |







