HUGO HG1306/S-KB7 – Grijs
€150,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De HUGO HG1306/S-KB7 zonnebril in grijs biedt een elegante en tijdloze look. Het grijze frame geeft de bril een moderne uitstraling, terwijl het ontwerp zorgt voor een perfecte pasvorm en ultiem comfort. Met zijn duurzame constructie en UV-bescherming is deze bril ideaal voor zowel dagelijks gebruik als diverse buitenactiviteiten.
Specificaties
| Merk | HUGO |
|---|---|
| Modelcode | HG1306/S |
| Kleurcode | KB7 |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 53 mm |
| Neusbrug breedte | 20 mm |
| Inclusief | HUGO brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





