Gucci GG1535S-003 – Beige
€233,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De Gucci GG1535S-003 in beige biedt een verfijnde en elegante uitstraling. Het lichte beige montuur is veelzijdig en geschikt voor verschillende gelegenheden, van casual tot chique. Het ontwerp wordt gekarakteriseerd door het iconische Gucci-logo en het verfijnde detailwerk. Deze zonnebril kan ook op sterkte besteld worden, zodat je altijd stijlvol voor de dag komt, zonder concessies te doen op zicht.
Specificaties
| Merk | Gucci |
|---|---|
| Modelcode | GG1535S |
| Kleurcode | 003 |
| Kleur | Beige, Roze |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 20 mm |
| Inclusief | Brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Geometrisch |



