BOSS by Hugo BOSS 1778/G/S-S10 – Paars
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1778/G/S-S10 is een stijlvolle zonnebril met een trendy paars montuur, perfect voor wie een eigentijdse en gedurfde look wil. Het lichte en comfortabele ontwerp zorgt ervoor dat je deze zonnebril de hele dag moeiteloos kunt dragen. De hoogwaardige glazen bieden uitstekende UV-bescherming, zodat je ogen goed beschermd blijven tegen de zon.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1778/G/S |
| Kleurcode | S10 |
| Kleur | Paars |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 52 mm |
| Neusbrug breedte | 19 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





