BOSS by Hugo BOSS 1766/S-086 – Havana
€271,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1766/S-086 in het klassieke Havana ontwerp combineert tijdloze stijl met moderne elegantie. Het montuur biedt een subtiele mix van bruine en oranje tinten, wat het een veelzijdige keuze maakt voor dagelijks gebruik. Deze zonnebril is de ideale accessoire voor wie op zoek is naar een verfijnde look.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1766/S |
| Kleurcode | 086 |
| Kleur | Havana |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 59 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |






