BOSS by Hugo BOSS 1749/G/S-NNG – Bruin
€226,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1749/G/S-NNG zonnebril in bruin heeft een elegante en verfijnde uitstraling. Het montuur is gemaakt van hoogwaardig materiaal, waardoor de bril licht, maar stevig aanvoelt. De bruingetinte lenzen bieden niet alleen een stijlvolle look, maar zorgen ook voor een uitstekende bescherming tegen de zon. Het design is ideaal voor een casual of zakelijke look, met een tijdloze charme die bij veel verschillende gezichten past.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1749/G/S |
| Kleurcode | NNG |
| Kleur | Bruin |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





