Tom Ford Kaya FT1082-01B-Zwart glanzend
€295,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen bezorgd
- Officiële Tom Ford dealer
Omschrijving
De Tom Ford FT1082-01B zonnebril op sterkte biedt een strak zwart frame met grijze lenzen, wat zorgt voor een tijdloze en verfijnde uitstraling. Deze bril is ideaal voor dagelijks gebruik met comfort en stijl.
Specificaties
| Merk | Tom Ford |
|---|---|
| Modelnaam | Kaya |
| Modelcode | FT1082 |
| Kleurcode | 01B |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 21 mm |
| Inclusief | Tom Ford brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




