Tom Ford Ian FT0591-52N – Bruin
€308,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Eenvoudig jouw sterkte bestellen
- Officiële Tom Ford dealer
Omschrijving
Dit is de Tom Ford Ian FT0591-52N. Een mooi rond montuur en een klein tikje retro. Een echte eyecatcher bij elke outfit. Tom Ford zonnebrillen zijn makkelijk op sterkte te bestellen. Het enige wat je nodig hebt is jouw brilrecept en je kan deze invullen in ons stappenplan. Wij bieden de Tom Ford Ian op sterkte aan. Voor meer Tom Ford zonnebrillen op sterkte, bekijk onze overige collectie. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem direct online!
Specificaties
| Merk | Tom Ford |
|---|---|
| Modelnaam | Ian |
| Modelcode | FT0591 |
| Kleurcode | 52N |
| Kleur | Bruin, Goud, Havana, Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 48.5 mm |
| Neusbrug breedte | 20 mm |
| Inclusief | Tom Ford brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Cat-eye, Rond, Vlindervorm |
| Materiaal voorkant | Kunststof |
| Materiaal pootjes | Kunststof |





