Tom Ford Beatrix FT0613-52T – Bruin / Havana
Voeg glazen op sterkte toe
( Hier kan je ook je kleur en type glazen kiezen! )
  • 30-daagse geldteruggarantie
  • Gratis verzenden & retourneren
  • Binnen 5 - 12 werkdagen bezorgd
  • Officiële Tom Ford dealer
Omschrijving
Specificaties
Merk Tom Ford
Modelnaam Beatrix
Modelcode FT0613
Kleurcode 52T
Kleur Bruin, Havana
Geslacht Dames
Materiaal montuur Kunststof (Acetaat / Nylon)
Materiaal glazen op sterkte Polycarbonaat (kunststof)
Lengte pootje 140 mm
Glasbreedte 52 mm
Neusbrug breedte 22 mm