Ray-Ban Rob RX6472-2502 – Staalgrijs
€129,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Gratis verzenden
- Heel eenvoudig online bestellen
Omschrijving
Een mooie ronde en eigentijdse bril van Ray-Ban. Door zijn elegante look is deze bril perfect geschikt voor alledaags gebruik. Ook de ultra lichte materialen zorgen ervoor dat jij hem met veel comfort elke dag kan dragen. Uiteraard maakt Ray-Ban gebruik van de beste materialen waardoor het montuur alsnog heel sterk is, hij zal dus niet zomaar kapot gaan! Je kan deze bril in één handomdraai online bestellen met slechts jouw brilrecept. Vul je gegevens in en onze opticiens gaan aan de slag! Is deze Ray-Ban bril iets voor jou? Bestel hem dan direct online.
Specificaties
| Merk | Ray-Ban correctie |
|---|---|
| Modelnaam | Rob |
| Modelcode | RX6472 |
| Kleurcode | 2502 |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 52 mm |
| Neusbrug breedte | 20 mm |
| Inclusief | Ray-Ban brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Rond |




