Oakley Wheel House OX8166-02 – Transparant
€159,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Officiële Oakley dealer
Omschrijving
Een klassieker van Oakley, de Wheel House OX8166-02. Naast de zonnebril variant is hij ook als bril te krijgen. Perfect geschikt voor dagelijks gebruik, zeker als je een bril wil die goed aansluit rondom je hoofd zodat hij er niet kan afvallen. Bestel hem nu gemakkelijk online.
Specificaties
| Merk | Oakley correctie |
|---|---|
| Modelnaam | Wheel House |
| Modelcode | OX8166 |
| Kleurcode | 02 |
| Kleur | Transparant |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





