Oakley Gibston XL – 0OO9470-01 – Matzwart
€298,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Ervaar puur zelfvertrouwen met de Oakley Gibston XL. Het high-wrap design biedt maximale bescherming en een iconische stijl. Bij zonnebrillenopsterkte.nl maken we deze Oakley volledig op sterkte voor jou. Zo geniet je van elk zonnig detail met haarscherp zicht en de kwaliteit die je verdient.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Gibston XL |
| Modelcode | 0OO9470 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Schietsport, Sneeuw / Bergsport, Watersport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | PRIZM Black |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 133 mm |
| Glasbreedte | 62 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Basiscurve | Base 8 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |






