Ray-Ban 0RB2223-902/B1 – Havana
€165,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Ray-Ban glazen op sterkte
Omschrijving
Ray-Ban 0RB2223-902/B1 - Havana is een stijlvolle zonnebril met een warme, klassieke uitstraling. Het havana kleurige montuur in acetaat zorgt voor een tijdloze look met een moderne twist, terwijl de ovale vorm een elegante en zachte uitstraling geeft die goed past bij verschillende gezichtsvormen. 
Het lichte maar stevige montuur biedt een comfortabel draaggevoel, ook bij langdurig gebruik. Dankzij de volledige randconstructie en uitgebalanceerde pasvorm zit de bril stabiel op het gezicht. De donkergrijze glazen zorgen voor een helder en contrastrijk zicht en bieden 100% UV-bescherming tegen fel zonlicht. 
Dit model is bovendien geschikt als zonnebril op sterkte en combineert moeiteloos klassiek design met modern draagcomfort.
Specificaties
| Merk | Ray-Ban |
|---|---|
| Modelcode | 0RB2223 |
| Kleurcode | 902/B1 |
| Kleur | Havana |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 19 mm |
| Inclusief | Ray-Ban brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Rond |





