Ray-Ban Outdoorsman I 0RB3030-L0216 – Goud
€174,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Ray-Ban glazen op sterkte
Omschrijving
De Ray-Ban Outdoorsman I 0RB3030-L0216 is een klassieke aviator-zonnebril met een gouden metalen montuur en G-15 groene glazen. Deze zonnebril biedt een tijdloze stijl en uitstekende bescherming tegen de zon.
Specificaties
| Merk | Ray-Ban |
|---|---|
| Modelnaam | Outdoorsman i |
| Modelcode | 0RB3030 |
| Kleurcode | L0216 |
| Kleur | Goud |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 160 mm |
| Glasbreedte | 58 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | Ray-Ban brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |





