BOSS by Hugo BOSS 1760/G/S-EX4 – Havana
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1760/G/S-EX4 in havana heeft een stijlvolle uitstraling met een klassiek tintje. Het montuur combineert een warme havana-kleur met een tijdloos design, waardoor deze zonnebril zowel elegant als veelzijdig is. Perfect voor dagelijks gebruik en verschillende gelegenheden.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1760/G/S |
| Kleurcode | EX4 |
| Kleur | Havana |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 59 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |






