BOSS by Hugo BOSS 1791/G/S-807 – Zwart
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1791/G/S-807 in zwart heeft een strak, modern ontwerp dat elke look compleet maakt. Het zwarte montuur geeft de zonnebril een tijdloze uitstraling, perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden. Dankzij de hoogwaardige afwerking biedt deze zonnebril een combinatie van stijl en functionaliteit.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1791/G/S |
| Kleurcode | 807 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 52 mm |
| Neusbrug breedte | 21 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vlindervorm |







