BOSS by Hugo BOSS 1745/S-807 – Zwart
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1745/S-807 in zwart combineert een elegant en modern design. Het strakke, zwarte montuur past bij verschillende stijlen, waardoor deze zonnebril veelzijdig is voor elke gelegenheid.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1745/S |
| Kleurcode | 807 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 150 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |







