BOSS by Hugo BOSS 1782/S-2IK – Havana
€231,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1782/S-2IK in Havana heeft een klassieke, tijdloze uitstraling. Het montuur in een warme, bruine tint biedt een elegante look die geschikt is voor elke gelegenheid.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1782/S |
| Kleurcode | 2IK |
| Kleur | Havana |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon), Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 140 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vlindervorm |






