BOSS by Hugo BOSS 1750/G/S-NNG – Bruin
€226,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1750/G/S-NNG zonnebril heeft een stijlvol bruin montuur dat moeiteloos klasse en moderniteit uitstraalt. Het elegante ontwerp is veelzijdig en perfect te combineren met zowel casual als zakelijke outfits. Dankzij het lichtgewicht montuur en de comfortabele pasvorm is deze zonnebril ideaal voor dagelijks gebruik. De hoogwaardige glazen bieden uitstekende UV-bescherming, zodat je ogen optimaal beschermd blijven.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1750/G/S |
| Kleurcode | NNG |
| Kleur | Bruin |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 56 mm |
| Neusbrug breedte | 18 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





