BOSS by Hugo BOSS 1778/G/S-807 – Zwart
€261,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De BOSS by Hugo BOSS 1778/G/S-807 is een stijlvolle zonnebril met een strak zwart montuur, perfect voor wie houdt van een tijdloos en veelzijdig design. Het lichte en comfortabele frame zorgt ervoor dat je deze zonnebril moeiteloos de hele dag draagt. De hoogwaardige glazen bieden uitstekende UV-bescherming, waardoor je ogen optimaal beschermd blijven.
Specificaties
| Merk | BOSS |
|---|---|
| Modelcode | 1778/G/S |
| Kleurcode | 807 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 52 mm |
| Neusbrug breedte | 19 mm |
| Inclusief | BOSS brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |







