Julbo Legacy J5641145 – Groen / Zwart
€338,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
De Julbo Legacy J5641145 is een veelzijdige zonnebril op sterkte met een stijlvol groen en zwart montuur. Deze zonnebril biedt niet alleen een moderne uitstraling, maar ook optimaal draagcomfort en duurzaamheid. Ideaal voor dagelijks gebruik en buitenactiviteiten zoals wandelen en fietsen.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Legacy |
| Modelcode | J5641145 |
| Kleur | Groen, Zwart |
| Activiteit | Sneeuw / Bergsport |
| Glastype in het voorbeeld | Spectron 3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 123 mm |
| Glasbreedte | 51 mm |
| Neusbrug breedte | 23 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Rond |
| Glashoogte | 48 mm |






