HUGO HG1297/S-MNG – Transparant / Zwart
€169,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De HUGO HG1297/S-MNG zonnebril in transparant/zwart heeft een modern en strak design. Het frame, een combinatie van transparante en zwarte kleuren, zorgt voor een opvallende en toch verfijnde uitstraling. Deze bril biedt uitstekende bescherming tegen de zon, terwijl hij ook een trendy en stijlvolle aanvulling vormt op elke outfit.
Specificaties
| Merk | HUGO |
|---|---|
| Modelcode | HG1297/S |
| Kleurcode | MNG |
| Kleur | Transparant, Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 19 mm |
| Inclusief | HUGO brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |









