HUGO HG1297/S-OIT – Zwart / Rood
€169,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De HUGO HG1297/S-OIT zonnebril in zwart/rood heeft een gedurfde uitstraling, met een opvallende combinatie van kleuren die zowel krachtig als stijlvol is. Het zwarte frame wordt geaccentueerd door de rode details, wat zorgt voor een dynamische en moderne look. Deze bril is niet alleen een modieus statement, maar biedt ook de nodige bescherming tegen de zon.
Specificaties
| Merk | HUGO |
|---|---|
| Modelcode | HG1297/S |
| Kleurcode | OIT |
| Kleur | Rood, Zwart |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 54 mm |
| Neusbrug breedte | 19 mm |
| Inclusief | HUGO brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





