HUGO HG1318/S-003 – Zwart
€175,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De HUGO HG1318/S-003 zonnebril in zwart is de perfecte mix van eenvoud en elegantie. Het strakke zwarte montuur geeft deze bril een tijdloze uitstraling, ideaal voor dagelijks gebruik en formele gelegenheden. Deze zonnebril biedt betrouwbare bescherming tegen de zon, waardoor hij zowel functioneel als stijlvol is.
Specificaties
| Merk | HUGO |
|---|---|
| Modelcode | HG1318/S |
| Kleurcode | 003 |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Metaal |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 59 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | HUGO brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |







