Oakley Manorburn OO9479-04 – Zwart
€153,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Manorburn OO9479-04 is ontworpen om jou te ondersteunen tijdens jouw actieve outdoor avonturen. Het lichtgewicht, duurzame montuur en de geavanceerde lens-technologie bieden optimaal zicht en bescherming, zodat jij je volledig kunt focussen op je prestaties.
Of je nu mountainbiked, aan het wielrennen bent of lekker wandelt in de natuur, de Manorburn past zich feilloos aan jouw activiteit aan. Dankzij de innovatieve Unobtainium-neusstukken en -oorstukken, blijft de bril stevig en comfortabel op zijn plaats, zelfs tijdens de meest intense inspanningen. En met de mogelijkheid om de Manorburn op sterkte te laten maken, heb je altijd een helder, scherp beeld voor je.
Laat niets jouw outdoor avonturen in de weg staan - kies voor de Oakley Manorburn OO9479-04 en ga met vertrouwen op pad.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Manorburn |
| Modelcode | OO9479 |
| Kleurcode | 04 |
| Kleur | Rood, Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Watersport |
| Glastype in het voorbeeld | PRIZM Ruby |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 149 mm |
| Glasbreedte | 56 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |





