Oakley Actuator OO9250-02 – Matzwart
€225,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Actuator OO9250-02 is de perfecte metgezel voor sporters die zowel stijl als functionaliteit zoeken. Dit lichtgewicht montuur biedt een stevige pasvorm, ideaal voor intensieve sporten zoals wielersport en hardlopen. Dankzij de UV-beschermende lenzen en de mogelijkheid voor glazen op sterkte blijf je scherp zien en zijn je ogen goed beschermd, ongeacht de omstandigheden. Een uitstekende keuze voor wie actief en modieus voor de dag wil komen.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Actuator |
| Kleurcode | 02 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Watersport |
| Glastype in het voorbeeld | PRIZM Black |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 146 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |






