Oakley Frogskins Hybrid OO9289-06 – Zwart
€215,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Frogskins Hybrid OO9289-06 combineert vintage vibes met moderne technologie. Dit iconische model heeft een lichtgewicht, comfortabel montuur waardoor het uitermate geschikt is voor diverse activiteiten. Met hoogwaardige UV-bescherming en duurzame lenzen is deze zonnebril ook ideaal voor dagelijks gebruik. Bovendien is de Frogskins Hybrid verkrijgbaar op sterkte, zodat je altijd scherp ziet, zonder in te leveren op stijl of bescherming.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Frogskins Hybrid |
| Modelcode | OO9289 |
| Kleurcode | 06 |
| Kleur | Goud, Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Watersport |
| Glastype in het voorbeeld | PRIZM 24K Gold |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 138 mm |
| Glasbreedte | 55 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |






