Tom Ford Rosemin FT1013-01B – Zwart
€295,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Officiële Tom Ford dealer
Omschrijving
De Tom Ford FT1013-01B zonnebril op sterkte combineert een klassiek zwart frame met grijze lenzen, wat zorgt voor een verfijnde en tijdloze uitstraling. Deze bril biedt comfort en stijl voor elke gelegenheid.
Specificaties
| Merk | Tom Ford |
|---|---|
| Modelnaam | Rosemin |
| Modelcode | FT1013 |
| Kleurcode | 01B |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 135 mm |
| Glasbreedte | 64 mm |
| Neusbrug breedte | 7 mm |
| Inclusief | Tom Ford brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Rond, Vlindervorm |




