Julbo Renegade J4993314 – Zwart
€285,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
In de ochtend sportief erop uit, en dan lunchen op het terras? Dezelfde bril, dezelfde stijl & dezelfde bescherming....... met de Julbo Renegade J4993314 sta je aan de veilige kant, zowel in het dagelijks leven als in de sport. Achter deze gave urban uitstraling schuilt een indrukwekkende reeks prestaties: een geweldig veilige pasvorm, een enorme kijkhoek, meekijkende Reactiv-objectieven - dat is echt hoge kunst!
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Renegade |
| Modelcode | J4993314 |
| Kleur | Rood, Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Watersport |
| Glastype in het voorbeeld | REACTIV Light Amplifier 1-3 |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 135 mm |
| Glasbreedte | 61 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |






