Julbo Split J5511119 – Roze / Zwart
€255,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Julbo glazen op sterkte
Omschrijving
Houd jij ervan om lekker te gaan wielrennen, mountainbiken, hardlopen of een andere buitensport te beoefenen. Dan is deze Julbo Split de sportbril die je nodig hebt. De Julbo Split J5511119 is gemaakt voor dames of voor mannen met een klein hoofd. je hoeft je geen zorgen te maken dat de bril van neus valt, want door de rubber technologie van Julbo heeft dit montuur extra grip op jouw hoofd. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem direct online.
Specificaties
| Merk | Julbo |
|---|---|
| Modelnaam | Split |
| Modelcode | J5511119 |
| Kleur | Roze, Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Mountainbiken, Racketsport, Wielrennen |
| Glastype in het voorbeeld | Spectron 3 |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 130 mm |
| Glasbreedte | 63 mm |
| Neusbrug breedte | 12 mm |
| Inclusief | Julbo brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





