Oakley Double Edge OO9380-01 – Zwart
€305,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Double Edge is een bril met een sporty look, maar het design met strakke lijnen is ook zeker geschikt voor alledaags gebruik. Dit montuur is beschikbaar met de originele Oakley glazen op sterkte. Hierdoor kan je profiteren van de Oakley PRIZM lenzen op sterkte. De bril is vervaardigd uit Oakley's eigen 'O-matter' een hoogwaardig composiet kunststof. Dit maakt de bril licht en sterk, wat natuurlijk bij draagt aan het draagcomfort en duurzaamheid en wat zeker prettig is tijdens dagelijks gebruik.
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Double Edge |
| Modelcode | OO9380 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Schietsport, Watersport, Wielrennen |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 128 mm |
| Glasbreedte | 66 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




