Oakley Gascan OO9014-43 – Matzwart
€295,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Op zoek naar een bril voor al je (sportieve) activiteiten, maar ook een bril die je dagelijks kunt dragen? Dan is de Oakley Gascan (OO9014) op sterkte een goede oplossing. Dit montuur is beschikbaar met de originele Oakley glazen op sterkte. Hierdoor kan je profiteren van de Oakley PRIZM lenzen op sterkte. Het is een one-size fits all, dus jij hoeft je geen zorgen te maken of de bril wel goed past. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem direct online!
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Gascan |
| Modelcode | OO9014 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Mountainbiken, Schietsport, Sneeuw / Bergsport |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Lengte pootje | 128 mm |
| Glasbreedte | 60 mm |
| Neusbrug breedte | 15 mm |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




