Oakley Leffingwell OO9100-02 – Matgrijs
€259,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Gratis verzenden & retourneren
- Binnen 5 - 12 werkdagen gratis bezorgd
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Op zoek naar een Oakley zonnebril die je zowel voor sport als in je vrije tijd kan gebruiken? Met de Oakley Leffingwell OO9100 zit je dan helemaal goed. Dit montuur is gemaakt van de fijnste Nylon, ook wel O_Matter® genoemd door Oakley. O_Matter is een gepatenteerde technologie voor zonnebril materiaal. Dit soort nylon is super licht en flexibel maar toch enorm sterk. Hierdoor heb jij als gebruiker de beste ervaring. Wij bieden deze Oakley op sterkte aan. Inclusief de originele Oakley glazen op sterkte. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem dan direct online!
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Leffingwell |
| Modelcode | OO9100 |
| Kleurcode | 02 |
| Kleur | Grijs |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 134 mm |
| Glasbreedte | 57 mm |
| Neusbrug breedte | 17 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |





