Tom Ford Dimitry FT0334-01P – Glanzend zwart
€339,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
Dit is de Tom Ford Dimitry FT0334-01P, een stoere en mannelijke pilotenbril die goed te matchen is bij elke outfit! Kom jij graag in stijl voor de dag, dan is dit montuur iets voor jou! Hij is gemaakt van de beste soorten kunststof waardoor hij zeer sterk is, maar ook lekker licht op je gezicht rust. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem direct online!
Specificaties
| Merk | Tom Ford |
|---|---|
| Modelnaam | Dimitry |
| Modelcode | FT0334 |
| Kleurcode | 01P |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 130 mm |
| Glasbreedte | 59 mm |
| Neusbrug breedte | 14 mm |
| Inclusief | Tom Ford brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Piloot |




