Tom Ford Snowdon FT0237-05B – Zwart
€299,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
De Tom Ford Snowdon FT0237-05B heeft die mooie klassieke look van een zonnebril. Je dit model misschien wel van de James Bond films waar Daniel Craig de hoofdrol speelt. Een heerlijke zonnebril op sterkte voor een zonnige dag in de stad. Tom Ford maakt alleen gebruik van de beste materialen, waardoor jouw draagcomfort optimaal is. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem gemakkelijk online!
Specificaties
| Merk | Tom Ford |
|---|---|
| Modelnaam | Snowdon |
| Modelcode | FT0237 |
| Kleurcode | 05B |
| Kleur | Zwart |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 145 mm |
| Glasbreedte | 52 mm |
| Neusbrug breedte | 21 mm |
| Inclusief | Tom Ford brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




