Tom Ford Jennifer FT0008-692 – Bruin
€449,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Aangedreven door opticiens
Omschrijving
Tom Ford zonnebrillen zijn luxe fashion items. Wij bieden de Tom Ford zonnebrillen op sterkte aan voor een complete scherpe prijs! Deze Tom Ford Jennifer FT0008-692 is een elegant vlindervormig model ontworpen voor dames. Gemaakt van de beste materialen waardoor jouw draagcomfort optimaal is. Is deze Tom Ford op sterkte iets voor jou? Bestel hem direct online!
Specificaties
| Merk | Tom Ford |
|---|---|
| Modelnaam | Jennifer |
| Modelcode | FT0008 |
| Kleurcode | 692 |
| Kleur | Bruin |
| Geslacht | Dames |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 120 mm |
| Glasbreedte | 61 mm |
| Neusbrug breedte | 16 mm |
| Inclusief | Tom Ford brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vlindervorm |




