Oakley Latch OO9265-27 – Matzwart
€184,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
De Oakley Latch OO9265-27 is een sportieve zonnebril die ook als lifestyle item gebruikt kan worden. Oakley gebruikt de beste materialen waardoor jouw draagcomfort optimaal is. Dit model is te verkrijgen met de originele Oakley glazen op sterkte. Denk bijvoorbeeld aan de Oakley PRIZM of Transitions Gen8 glazen. Is dit montuur iets voor jou? Bestel hem eenvoudig online!
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Latch |
| Modelcode | OO9265 |
| Kleurcode | 27 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Watersport |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 139 mm |
| Glasbreedte | 53 mm |
| Neusbrug breedte | 21 mm |
| Basiscurve | Base 4 |
| Inclusief | Oakley brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Rond |




