Oakley Portal X OO9460-01 – Zwart
€319,00
- 30-daagse geldteruggarantie
- Binnen 5-12 werkdagen thuisbezorgd
- Gratis verzenden & retourneren
- Originele Oakley glazen op sterkte
Omschrijving
Ben jij op zoek naar een fijne sportbril op sterkte van Oakley? De Portal X is een geweldige sportmontuur die goed rondom het hoofd aansluit, maar ook heerlijke zonnebril voor dagelijks gebruik. Jij hoeft je geen zorgen te maken of dit montuur wel op je neus blijft zitten, want door de O_Matter kunststof buigt hij flexibel rondom jouw hoofd heen. Is deze Oakley bril op sterkte iets voor jou? Bestel hem direct online!
Specificaties
| Merk | Oakley |
|---|---|
| Modelnaam | Portal X |
| Modelcode | OO9460 |
| Kleurcode | 01 |
| Kleur | Zwart |
| Activiteit | Hardlopen, Hengelsport, Mountainbiken, Racketsport, Watersport |
| Geslacht | Heren |
| Materiaal montuur | Kunststof (Acetaat / Nylon) |
| Materiaal glazen op sterkte | Polycarbonaat (kunststof) |
| Lengte pootje | 135 mm |
| Glasbreedte | 59 mm |
| Neusbrug breedte | 15 mm |
| Basiscurve | Base 6 |
| Inclusief | Brillenkoker & reinigingsset |
| Vorm | Vierkant |




